Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

PROTIPOVODŇOVÁ OPATŘENÍ

JSDH Lichnov informuje, že v této chvíli neposkytuje žádné pytle s pískem, co by preventivní ochranu proti případné povodni. Týká se to jak profesionálních, tak dobrovolných jednotek. Občané si musí ochranné opatření provést sami. Hasiči disponují omezeným množstvím pytlů s pískem a tyto jsou určeny k použití při zásahu. JSDH Lichnov bude provádět distribuci pytlů s pískem až v případě přímého ohrožení života osob, zvířat či majetku. A to také v souladu s povodňovou komisí. Prosíme občany, aby se v rámci svých možností na případné krizové situace předem připravili a zabezpečili.

V případě nutnosti prosíme o spolupráci a toleranci (nemůžeme být všude). Případné čerpání vody jsme schopni provádět až při opadu velké vody. Čerpání, kdy dochází k neustálému přítoku vody je neúčelné a převyšuje možnosti techniky.

Děkujeme. Hasiči Lichnov